Psycholog – terapie Tychy

Terapia indywidualna to jedna z najpopularniejszych form terapii psychologicznych, która skupia się na pracy z jednym pacjentem. W ramach terapii indywidualnej psychoterapeuta pomaga osobie w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, poznawaniu siebie i lepszego zrozumieniu swoich myśli, uczuć i zachowań.

Kiedy warto podjąć terapię indywidualną?

Gdy dostrzegasz u samego siebie problem utrudniający codzienne funkcjonowanie, chcesz uporać się z ciążącymi nawykami, czujesz potrzebę lepszego poznania siebie, intuicja podpowiada, że jest Ci potrzebne wsparcie.

Terapia małżeńska to forma terapii skierowana do par, które mają problemy w swoim związku. Celem terapii małżeńskiej jest poprawa komunikacji między partnerami, rozwiązywanie konfliktów i poprawa relacji między partnerami. Terapia uzależnień to forma terapii skierowana do osób, które borykają się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, papierosów czy innych substancji. Celem terapii uzależnień jest pokonanie uzależnienia i powrót do zdrowego stylu życia. Terapia dzieci i młodzieży to forma terapii skierowana do dzieci i młodzieży, które mają problemy emocjonalne, zachowawcze czy relacyjne. Celem terapii jest poprawa samopoczucia i rozwiązanie problemów dziecka, a także wsparcie w rozwoju osobistym i społecznym. Terapia pedagogiczna jest formą terapii kierowaną do osób mających problemy w nauce i szkole. Celem terapii pedagogicznej jest pomoc w poprawie wyników w nauce, lepsze radzenie sobie w szkole i rozwiązanie problemów związanych z nauką. Psychiatria dla dorosłych to forma terapii skierowana do osób, które borykają się z problemami emocjonalnymi, takimi jak depresja, nerwice, zaburzenia lękowe czy zaburzenia osobowości. Celem terapii psychiatrii jest poprawa samopoczucia i rozwiązanie problemów emocjonalnych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego lub terapeutycznego, zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na wizytę w klinice Po Skrzydła popularnej wśród mieszkańców Tychy. Nasi doświadczeni psychologowie i terapeuci pomogą Ci rozwiązać problemy i poprawić jakość swojego życia.

Umów wizytę
Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu wizyty.