Psycholog – terapie Łazy

Terapia indywidualna jest jednym z najpopularniejszych rodzajów terapii psychologicznych, której celem jest pomoc pacjentowi w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach oraz innymi trudnościami życiowymi. Psychoterapia indywidualna jest prowadzona przez wykwalifikowanego psychoterapeute, który pomaga pacjentowi w identyfikacji problemów oraz w opracowaniu strategii radzenia sobie z nimi.

Gdy dostrzegasz u siebie problem utrudniający codzienne funkcjonowanie, chcesz uporać się z ciążącymi nawykami, czujesz potrzebę lepszego poznania siebie lub intuicja podpowiada Ci, że potrzebujesz wsparcia, warto rozważyć podjęcie terapii indywidualnej. 

Terapia małżeńska to rodzaj terapii skierowany do par, którzy doświadczają trudności w relacji. Celem terapii jest pomoc parze w poprawie komunikacji, zrozumieniu potrzeb i pragnień partnera oraz w rozwiązaniu konfliktów. Terapia małżeńska jest prowadzona przez wykwalifikowanego terapeutę, który pomaga parze w opracowaniu strategii radzenia sobie z problemami.

Terapia uzależnień jest skierowana do osób, które doświadczają problemów związanych z uzależnieniami. Celem terapii jest pomoc w przezwyciężeniu uzależnienia oraz w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem. Terapia uzależnień jest prowadzona przez wykwalifikowanego terapeutę, który pomaga pacjentowi w opracowaniu strategii radzenia sobie z problemem oraz w osiągnięciu trwałej zmiany.

Terapia dzieci i młodzieży jest skierowana do dzieci i młodzieży, które doświadczają problemów emocjonalnych lub trudności w szkole lub w relacjach z rówieśnikami. Celem terapii jest pomoc w radzeniu sobie z trudnościami, poprawienie samooceny oraz w rozwoju emocjonalnym i społecznym. Terapia dzieci i młodzieży jest prowadzona przez wykwalifikowanego psychologa, który pomaga dziecku w identyfikacji problemów oraz w opracowaniu strategii radzenia sobie z nimi.

Terapia pedagogiczna jest skierowana do dzieci i młodzieży, które mają trudności w nauce lub w szkole. Celem terapii jest pomoc w radzeniu sobie z trudnościami oraz w poprawie wyników w nauce. Terapia pedagogiczna jest prowadzona przez wykwalifikowanego pedagoga, który pomaga dziecku w identyfikacji trudności oraz w opracowaniu strategii radzenia sobie z nimi. W trakcie terapii pedagogicznej dziecko uczy się skuteczniejszych metod nauki oraz rozwija umiejętności organizacyjne i czasowe, co przekłada się na poprawę wyników w nauce.

W naszej klinice stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta i dobór najlepszej formy terapii, dostosowanej do jego potrzeb i celów. Nasze zespoły terapeutyczne składają się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, aby pomóc pacjentom w radzeniu sobie z ich problemami emocjonalnymi i społecznymi.

Jeśli potrzebujesz porady lub wizyty u lekarza, zapraszamy do naszej kliniki Po Skrzydła popularnej wśród mieszkańców Łazy.

Umów wizytę
Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu wizyty.