Psycholog – terapie Imielin

Terapia indywidualna jest jednym z rodzajów psychoterapii, która skupia się na pracy z jednym pacjentem. W trakcie terapii, pacjent i psycholog prowadzą rozmowy mające na celu pomóc pacjentowi w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi i psychicznymi, lepszym poznaniu samego siebie oraz osiągnięciu osobistych celów. Gdy dostrzegasz u siebie problem utrudniający codzienne funkcjonowanie, chcesz uporać się z ciążącymi nawykami lub czujesz potrzebę lepszego poznania siebie, warto skorzystać z terapii indywidualnej. 

Terapia małżeńska to rodzaj terapii skupiającej się na pracy z parą, której związek napotkał na trudności. W trakcie terapii małżeńskiej para pracuje nad poprawą komunikacji, budowaniem zaufania, a także rozwiązywaniem konfliktów. Terapia uzależnień z kolei skupia się na pracy z osobami borykającymi się z uzależnieniami, takimi jak alkoholizm czy narkomania. Celem terapii uzależnień jest pomoc pacjentom w radzeniu sobie z nałogiem, a także w powrocie do życia bez uzależnienia.

Terapia dzieci i młodzieży skupia się na pracy z najmłodszymi pacjentami, których emocje i zachowanie wpływają na ich życie codzienne. Terapia pedagogiczna natomiast skupia się na pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami w nauce oraz wychowawczymi. Oba rodzaje terapii są szczególnie ważne, gdy chodzi o zdrowie psychiczne najmłodszych i pomagają w ich rozwoju oraz lepszym funkcjonowaniu w szkole i w życiu prywatnym.

Psychiatria dla dorosłych to specjalizacja medyczna zajmująca się leczeniem chorób psychicznych u dorosłych pacjentów. W klinice oferujemy kompleksową opiekę medyczną dla pacjentów borykających się z różnymi chorobami psychicznymi, takimi jak depresja, lęki czy zaburzenia osobowości. Wszyscy nasi specjaliści są wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z pacjentami, którzy potrzebują pomocy w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi lub psychologicznymi, zapraszamy Cię do kliniki Po Skrzydła, która jest popularna wśród mieszkańców Imielin.

Umów wizytę
Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu wizyty.