Psycholog – terapie Poręba

Terapia indywidualna to jedna z najczęściej stosowanych form pomocy psychologicznej. Polega na spotkaniach pacjenta z doświadczonym psychoterapeutą, podczas których omawiają oni problemy, z którymi boryka się pacjent. Podczas terapii indywidualnej psycholog pomaga pacjentowi w identyfikacji i zrozumieniu przyczyn jego trudności oraz w opracowaniu skutecznych strategii radzenia sobie z nimi.

Warto rozpocząć terapię indywidualną, gdy dostrzega się u siebie problem, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. Może to być na przykład depresja, lęk, nerwica, problemy z relacjami międzyludzkimi czy zaburzenia odżywiania. Terapia indywidualna jest także pomocna, gdy chce się uporać z ciążącymi nawykami lub lepiej poznać siebie i zrozumieć swoje potrzeby.

Terapia małżeńska to forma terapii skierowana do par, które borykają się z problemami w swoim związku. Celem terapii małżeńskiej jest poprawa komunikacji między partnerami, zrozumienie wzajemnych potrzeb i oczekiwań oraz budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji.

Terapia uzależnień to proces terapeutyczny, którego celem jest pokonanie uzależnienia od substancji psychoaktywnych, takich jak alkohol, narkotyki lub papierosy. Terapia uzależnień skupia się również na radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi, które często leżą u podstaw uzależnień.

Terapia dzieci i młodzieży to specjalistyczna forma pomocy psychologicznej skierowana do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Celem terapii jest pomoc w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, problemami szkolnymi oraz trudnościami w relacjach z rówieśnikami.

Terapia pedagogiczna to pomoc psychologiczna skierowana do dzieci i młodzieży z problemami w nauce oraz trudnościami w relacjach z nauczycielami i rówieśnikami. Celem terapii pedagogicznej jest poprawa wyników szkolnych oraz umiejętności interpersonalnych.

Psychiatria dla dorosłych to specjalistyczna forma pomocy psychologicznej, której celem jest diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. W klinice Po skrzydła oferujemy diagnozowanie i leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz innych chorób psychicznych.

W klinice Po skrzydła podejmujemy się diagnozowania i leczenia różnorodnych problemów psychicznych, zawsze z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nasi doświadczeni psychologowie oraz psychiatrzy są w stanie pomóc w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, umożliwiając naszym pacjentom osiągnięcie pełni zdrowia psychicznego.

Jeśli zauważasz u siebie problemy emocjonalne, trudności w relacjach z innymi lub inne problemy psychologiczne, nie wahaj się skontaktować z nami i umówić się na wizytę. W klinice Po Skrzydła popularnej wśród mieszkańców Poręby zapewniamy pełne wsparcie i dyskrecję, a nasz zespół zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Ci przezwyciężyć Twoje trudności i odzyskać pełnię życia.

Umów wizytę
Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu wizyty.