Psycholog – terapie Ożarowice 

Terapia indywidualna to rodzaj terapii psychologicznej, w której pacjent spotyka się z psychoterapeutą.  W trakcie takiej terapii, psychoterapeuta pomaga pacjentowi zrozumieć i rozwiązać problemy emocjonalne, psychiczne i behawioralne, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Warto podjąć terapię indywidualną, gdy dostrzega się u siebie problemy utrudniające codzienne funkcjonowanie, chce się uporać z ciążącymi nawykami, odczuwa potrzebę lepszego poznania siebie lub intuicja podpowiada potrzebę wsparcia.

Terapia małżeńska to rodzaj terapii psychologicznej skierowany do par, które pragną poprawić jakość swojego związku. W trakcie takiej terapii, terapeuta pomaga parze zrozumieć przyczyny ich problemów, nauczyć się efektywnie komunikować oraz rozwiązywać konflikty. Terapia małżeńska może pomóc parze zacieśnić więź emocjonalną oraz poprawić jakość ich relacji.

Terapia uzależnień to rodzaj terapii psychologicznej skierowany do osób zmagających się z uzależnieniami, takimi jak na przykład alkoholizm, narkomania czy uzależnienie od hazardu. W trakcie takiej terapii, psycholog pomaga pacjentowi zrozumieć przyczyny jego uzależnienia oraz nauczyć się radzić sobie z pokusami i trudnościami związanymi z rezygnacją z używek.

Terapia dzieci i młodzieży to rodzaj terapii psychologicznej skierowany do dzieci i młodzieży zmagającej się z problemami emocjonalnymi lub zachowawczymi. W trakcie takiej terapii, psycholog pomaga dziecku zrozumieć swoje emocje, radzić sobie z trudnościami związanymi z rozwojem i dorastaniem, a także nauczyć się efektywnie komunikować z innymi.

Terapia pedagogiczna to rodzaj terapii psychologicznej skierowany do dzieci i młodzieży z problemami w nauce lub zachowaniu. W trakcie takiej terapii, psycholog pomaga dziecku zrozumieć jego trudności oraz nauczyć się skutecznych strategii radzenia sobie z nimi.

Psychiatria dla dorosłych to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób psychicznych u dorosłych. W ramach terapii psychologicznej, pacjent spotyka się z psychiatrą, który pomaga mu zrozumieć i radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i psychicznymi, takimi jak na przykład depresja, zaburzenia lękowe czy choroby afektywne dwubiegunowe.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia psychologicznego, skontaktuj się z nami w klinice Po Skrzydła popularnej wśród mieszkańców Ożarowic. Nasi doświadczeni psycholodzy i psychiatrzy pomogą Ci zrozumieć przyczyny Twoich problemów i nauczą Cię radzenia sobie z nimi. W ramach terapii indywidualnej, małżeńskiej, uzależnień, dzieci i młodzieży, pedagogicznej lub psychiatrii dla dorosłych, zapewniamy profesjonalne wsparcie i poufność. Przyjdź i skorzystaj z naszej pomocy, aby poprawić swoje samopoczucie i jakość życia. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i umów się na wizytę w klinice Po Skrzydła już dziś!

Umów wizytę
Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu wizyty.