Rola w zespole: dyrektorka ds. dzieci

Matylda Szczecińska

Matylda to empatia w czystej postaci. Żywy przykład na to, że mówienie o emocjach, uczenie dzieci ich przeżywania i rozumienia oraz otwarta i akceptująca postawa działają cuda. Nikt tak dobrze nie zrozumie dzieci, jak inne dziecko. Dlatego Matylda czuwa, by najmłodsi czuli się u nas jak najlepiej. Dokonuje okresowej kontroli wygody foteli terapeutycznych w gabinetach dziecięcych i stanu napełnienia miseczek cukierkami 😉 Jej trafne i szczere uwagi stanowią dla nas źródło inspiracji.

Matyldę często można spotkać w Fundacji w towarzystwie ukochanego osiołka Kłapouchego raz dwóch suczek rasy chihuahua.

Nasza misja

Naszą misją są przede wszystkim działania na rzecz poprawy zdrowia psychicznego oraz edukacja w tym obszarze

Podnosimy świadomość ludzi w zakresie dbania o zdrowie psychiczne i holistyczny rozwój, angażujemy się w działania społeczne na poziomie lokalnym i ponadlokalnym związane z szeroko pojętym dobrostanem. Rozumiemy, że żaden człowiek nie stanowi samotnej wyspy, ale funkcjonuje w otoczeniu społecznym, dlatego działamy systemowo zachęcając do

partycypacji w procesie budowania odporności psychicznej całe rodziny i środowiska społeczne. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest kluczowe dla funkcjonowania ludzi w różnych obszarach ich aktywności. Zachęcamy do zaangażowania się w nasze działania!