Rola w zespole: asystentka zarządu

Magdalena Mikoś

Super Ogarniaczka 🙂 W Fundacji zajmuje się sprawami księgowo-kadrowymi, pilnując porządku w dokumentach pracowniczych i rozliczeniowych. Wsłuchuje się też w potrzeby i uwagi pacjentów na rejestracji, by stale wpływać na podnoszenie jakości naszych usług.

Prywatnie mama siedmiolatka o imieniu Julian. Wolny czas spędza spacerując i próbując każdego dnia osiągnąć próg 10 tys kroków. Radość sprawiają jej również rodzinne wycieczki i aktywności- jazda na rowerze, łyżwach i granie w planszówki.

Nasza misja

Naszą misją są przede wszystkim działania na rzecz poprawy zdrowia psychicznego oraz edukacja w tym obszarze

Podnosimy świadomość ludzi w zakresie dbania o zdrowie psychiczne i holistyczny rozwój, angażujemy się w działania społeczne na poziomie lokalnym i ponadlokalnym związane z szeroko pojętym dobrostanem. Rozumiemy, że żaden człowiek nie stanowi samotnej wyspy, ale funkcjonuje w otoczeniu społecznym, dlatego działamy systemowo zachęcając do

partycypacji w procesie budowania odporności psychicznej całe rodziny i środowiska społeczne. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest kluczowe dla funkcjonowania ludzi w różnych obszarach ich aktywności. Zachęcamy do zaangażowania się w nasze działania!