Rola w zespole: terapeutki wspierające

Lilou i Fifi

Urocze chihuahua pełnią szczególną rolę w naszej Fundacji. Pomagają Pacjentom przełamywać lęki i wprowadzają sporą dawkę pozytywnej energii.

Fifi – większa, biała, o spojrzeniu łobuziaka wciąż robi kroki endomondo – to jej pazurki słyszycie na korytarzu kiedy biega po panelach. Kocha człowieki całym małym serduchem i okazuje to liżąc każdego bez opamiętania.

Lilou – mniejsza, karmelkowa, nieco wystraszona uczy nas uważności i delikatności. Jak wielu z nas, potrzebuje czasu by zaufać. Jest doskonałą towarzyszką rozmyślań. Uwielbia siedzieć na biurku i przyglądać się temu, nad czym aktualnie pracujemy.

Nasza misja

Naszą misją są przede wszystkim działania na rzecz poprawy zdrowia psychicznego oraz edukacja w tym obszarze

Podnosimy świadomość ludzi w zakresie dbania o zdrowie psychiczne i holistyczny rozwój, angażujemy się w działania społeczne na poziomie lokalnym i ponadlokalnym związane z szeroko pojętym dobrostanem. Rozumiemy, że żaden człowiek nie stanowi samotnej wyspy, ale funkcjonuje w otoczeniu społecznym, dlatego działamy systemowo zachęcając do

partycypacji w procesie budowania odporności psychicznej całe rodziny i środowiska społeczne. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest kluczowe dla funkcjonowania ludzi w różnych obszarach ich aktywności. Zachęcamy do zaangażowania się w nasze działania!