Żaneta Rachwaniec

Jej pasją jest praca z ludźmi, towarzyszenie ich rozwojowi i wspieranie w różnych obszarach życia. Na co dzień praktykuje zasadę work – life balance. W wolnych chwilach łapie dystans do świata ćwicząc, zachwycając się drobiazgami i poszukując magii w codzienności. Prywatnie szczęśliwa mama.

Anna Jamróz

Jestem psycholożką i rozwijam się obecnie w 4- letniej Szkole Terapii Poznawczo – Behawioralnej, aby móc poszerzyć swoje kompetencje i skutecznie wspierać drugiego człowieka w procesie zmian i osiąganiu celów. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Swoje dotychczasowe kwalifikacje zdobywałam szkoląc się m.in. z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach czy Racjonalnej Terapii Zachowania.

Klaudia Kapłon-Szmida

Mam na imię Klaudia i z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym, Psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji, a także Terapeutą Integracji Sensorycznej. Swoje dotychczasowe kompetencje zdobywałam szkoląc się między innymi w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania, Treningu Umiejętności Społecznych a także Alternatywnych Metod Komunikacji.

Edyta Filec

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, terapeutą oraz trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, a także studia podyplomowe z Psychologii Transportu na tym Uniwersytecie.

Viktoria Witt

Witam Cię bardzo serdecznie. Napiszę kilka słów o sobie, abyś mógł/mogła lepiej mnie poznać 🙂

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego.

Daniel Nurzyński

Ukończyłem Uniwersytet śląski w Katowicach – pedagogikę specjajalną ze specjalnością resocjalizacja. Ponadto jestem absolwentem Uniwersytetu SWPS w Katowicach z kierunku terapii uzalenień.

Pracuję jako terapeuta uzależnień z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia.

Agnieszka Wrześniak

Miło mi Państwa powitać.

Jestem psychologiem, oligofrenopedagogiem, certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych i certyfikowanym instruktorem masażu Shantala.

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu psychologii klinicznej i kliczniczno-wychowawczej na Uniwersytecie Śląskim.

Sylwia Wacławik

Jestem psychologiem, socjologiem oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nr 1627). Prowadzę psychoterapię uzależnień i współuzależnienia oraz syndromu DDA w nurcie terapii strategiczno- strukturalnej.

Katarzyna Korlaga

Doświadczenie zdobyłam podczas realizowania praktyk zawodowych w szkole podstawowej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, z tego względu zapraszam na konsultacje nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, które pomogą mi w pracy z pacjentami.

Agnieszka Kowalewska

Jestem psychologiem, certyfikowaną terapeutką osób uzależnionych oraz ich bliskich. Rozpoczęłam akredytowany przez PTP kurs psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii, w nurcie systemowo- ericsonowskim. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w oddziale terapeutycznym w Zakładzie Karnym w Brzegu oraz Ośrodku Leczenia Uzależnień dla osób z podwójną diagnozą Familia w Gliwicach.