Żaneta Rachwaniec

Jej pasją jest praca z ludźmi, towarzyszenie ich rozwojowi i wspieranie w różnych obszarach życia. Na co dzień praktykuje zasadę work – life balance. W wolnych chwilach łapie dystans do świata ćwicząc, zachwycając się drobiazgami i poszukując magii w codzienności. Prywatnie szczęśliwa mama.

Beata Rachwaniec

W Fundacji pełni przede wszystkim funkcje administracyjne. Prywatnie mam dwóch córek oraz babcia Matyldy i Juliana. Wolny czas najchętniej spędzam w ogrodzie oraz na zabawach ze swoimi wnukami. Gdyby tylko ma możliwość ucieka w ukochane Pieniny do Szczawnicy.

Magdalena Mikoś

Super Ogarniaczka 🙂 W Fundacji zajmuje się sprawami księgowo-kadrowymi, pilnując porządku w dokumentach pracowniczych i rozliczeniowych. Wsłuchuje się też w potrzeby i uwagi pacjentów na rejestracji, by stale wpływać na podnoszenie jakości naszych usług.

Prywatnie mama siedmiolatka o imieniu Julian. Wolny czas spędza spacerując i próbując każdego dnia osiągnąć próg 10 tys kroków. Radość sprawiają jej również rodzinne wycieczki i aktywności- jazda na rowerze, łyżwach i granie w planszówki.

Małgorzata Zielińska – Koza

W Fundacji pełni funkcję rejestratorki medycznej. Pomaga w organizacji wizyt i zapewnia komfort pobytu Pacjentów w Centrum Wsparcia na każdym etapie. Ceni sobie możliwość codziennego kontaktu z ludźmi. Otwartość na potrzeby Pacjentów doskonale odpowiada jej osobowości – jest empatyczna i zależy jej na tym, by Pacjent czuł się zaopiekowany.

Prywatnie miłośniczka psów i spacerów po lesie. Oprócz tego lubi gotować i czytać książki.

Aleksandra Kołodziej

Studentka 4 roku psychologii zawsze z uśmiechem witająca Was w naszym Centrum Wsparcia. W wolnym czasie pasjonatka świata literatury. Chętnie spędza czas na świeżym powietrzu, lubi podróże, poznawanie nowych miejsc i doświadczanie różnorodności świata.

Po zakończeniu studiów marzy o pracy jako psycholog i rozwijaniu się w tej dziedzinie.

Edyta Błaszczak

Dobry duch Fundacji. Dla każdego ma życzliwy uśmiech, codziennie wyczarowuje dobrą atmosferę i dba o porządek w Fundacji, by zarówno Pacjenci, jak i Pracownicy czuli się w niej dobrze. Lubi swoją pracę, a poza nią interesuje ją tradycyjna medycyna chińska, filozofia życia w równowadze oraz wpływ roślin (w szczególności ziół) na zdrowie człowieka.

Matylda Szczecińska

Matylda to empatia w czystej postaci. Żywy przykład na to, że mówienie o emocjach, uczenie dzieci ich przeżywania i rozumienia oraz otwarta i akceptująca postawa działają cuda. Nikt tak dobrze nie zrozumie dzieci, jak inne dziecko. Dlatego Matylda czuwa, by

najmłodsi czuli się u nas jak najlepiej. Dokonuje okresowej kontroli wygody foteli terapeutycznych w gabinetach dziecięcych i stanu napełnienia miseczek cukierkami 😉 Jej trafne i szczere uwagi stanowią dla nas źródło inspiracji.

Matyldę często można spotkać w Fundacji w towarzystwie ukochanego osiołka Kłapouchego raz dwóch suczek rasy chihuahua.

Lilou i Fifi

Urocze chihuahua pełnią szczególną rolę w naszej Fundacji. Pomagają Pacjentom przełamywać lęki i wprowadzają sporą dawkę pozytywnej energii.

Fifi – większa, biała, o spojrzeniu łobuziaka wciąż robi kroki endomondo – to jej pazurki słyszycie na korytarzu kiedy biega po panelach. Kocha człowieki całym małym serduchem i okazuje to liżąc każdego bez opamiętania.

Lilou – mniejsza, karmelkowa, nieco wystraszona uczy nas uważności i delikatności. Jak wielu z nas, potrzebuje czasu by zaufać. Jest doskonałą towarzyszką rozmyślań. Uwielbia siedzieć na biurku i przyglądać się temu, nad czym aktualnie pracujemy.