Praca i praktyki

Praca

Do naszego zespołu stale poszukujemy do współpracy: psychologów, psychoterapeutów, seksuologów, lekarzy (wszystkich specjalizacji) oraz fizjoterapeutów. Jeśli chcesz poznać szczegóły, wyślij cv na adres kontakt@poskrzydla.pl lub zadzwoń: 575-007-826.

Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie w przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy może poczuć się zrozumiany i nieoceniany. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami.

Dla studentów/ absolwentów

Jesteś studentem / studentką lub absolwentem / absolwentką psychologii?

Masz do zrealizowania staż / praktyki studenckie albo towarzyszy Ci poczucie, że samo ukończenie studiów nie daje Ci kompetencji pozwalających na rozpoczęcie samodzielnej pracy w zawodzie psychologa?

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym programem praktyk i staży!

Praktyki studenckie w kilku wariantach

Po Skrzydła wpisana jest na listę podmiotów medycznych jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Poradnia Zdrowia Psychicznego. Nasz zespół składa się z kilkunastu specjalistów prowadzących konsultacje i sesje psychoterapeutyczne w różnych modalnościach. Możliwość realizacji w dwóch trybach czasowych: 3 i 6 miesięcy.

Dołączając do naszego programu praktyk otrzymujesz:

UWAGA: Do każdego programu praktyk i staży możesz dobrać:

Staż webinarowy (120 lub 240 godzin):

W tej opcji otrzymujesz dostęp do szkoleń prowadzonych przez naszych specjalistów dotyczących praktycznych aspektów pracy psychologa. Oglądasz je w dowolnym czasie i miejscu.

Cena stażu webinarowego (w zależności od ilości godzin): 1000 lub 1800 zł (dla osób biorących udział w naszych stażach 200 zł zniżki!).

Staż dla absolwentów psychologii

Skończyłeś/-aś psychologię i co dalej? Masz poczucie, że wybrałeś/-aś bardzo odpowiedzialny zawód, a wiedza zdobyta na studiach nie daje Ci jeszcze poziomu pewności, który pozwalałby na samodzielne prowadzenie konsultacji? Potrzebujesz wsparcia doświadczonych koleżanek czy kolegów po fachu? Bez oceniania, krytyki, za to życzliwego, z empatią towarzyszenia Cię krok po kroku na początkowych etapach drogi zawodowej?

Nasz zespół składa się z kilkunastu specjalistów prowadzących konsultacje i sesje psychoterapeutyczne w różnych modalnościach. Decydując się na odbycie stażu u nas sam/-a decydujesz czy chcesz pozostawać pod opieką jednego z nich, czy może poznawać różne metody pracy w odmiennych nurtach.

Oferujemy Ci:

Powyższe działania realizujemy uwzględniając najwyższe standardy etyczne – każdorazowo za zgodą i wiedzą Pacjenta/Klienta.

Do wyboru 2 pakiety:

100 godzin w cenie 2800 zł

200 godzin w cenie 4700 zł

Jesteśmy elastyczni – sam/-a decydujesz w jakim czasie zrealizujesz swój staż.

Jak zgłosić się na staż?

Wypełnij formularz i poczekaj na nasz telefon. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 3 dni roboczych, by ustalić Twój szczegółowy plan stażu i przekazać Ci wszystkie niezbędne informacje.