Magdalena Przybylak

MAGDALENA PRZYBYLAK

Specjalizacja: Psychoterapia indywidualna, psychoterapia par i rodzin, mediacje

O mnie

Nazywam się Magdalena Przybylak – ukończyłam studia podyplomowe na kierunku – Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinie na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, obecnie jestem w trakcie szkolenia jako przyszły psychoterapeuta w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Jestem certyfikowanym coachem, mediatorem ze specjalizacją w sprawach rodzinnych, ukończyłam szkolenie II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum TSR w Warszawie.  

Postrzegam terapie jako piękną podróż w głąb Siebie – to spotkanie z własnymi myślami i uczuciami, w którym ja jako terapeuta towarzyszę Tobie. Terapia jest szansą na konfrontację z tym, co sprawia, że życie jest trudne, pozwala zrozumieć siebie i mechanizmy jakie Tobą kierują. W procesie skupiam się na poszukiwaniu rozwiązań, wzmacnianiu tego co pomaga i przeformułowaniu tego co blokuje i nie wspiera Cię w osiąganiu równowagi życiowej, z dużą uważnością na emocje. Wierzę, że każdy posiada w sobie wszystko, co potrzebne do tego, aby żyć spełnionym życiem, a czas kryzysu w życiu człowieka jest lekcją i szansą na zmianę, na lepszą przyszłość.

Terapia Gestalt opiera się na założeniu, że źródłem zaburzeń psychicznych jest nieumiejętność nadania sensu własnemu życiu, trwaniu przy przekonaniach i nawykach, które blokują osobisty rozwój jednostki. Z tego względu doskonale sprawdza się w przypadku różnego rodzaju kryzysów, np. w relacjach międzyludzkich czy pracy ze stratą, emocjami. Może także posłużyć osobom, które po prostu pragną rozwinąć swój potencjał. Jest bardzo pomocnym narzędziem w leczeniu depresji, nerwic, fobii, a także sprawdza się w terapii zaburzeń osobowości. 

W modelu terapeutycznym TSR pomagam w takich problemach jak:

  • zaburzeniach nastroju, 
  • depresjach,
  • nerwicach, 
  • silnym stresie, 
  • lękach 
  • poprawie stosunków międzyludzkich
  • niskie poczucie własnej wartości.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych Nastolatków Kacpra i Zuzi. Osobiście od ponad 3 lat jetem we własnym procesie psychoterapii i dlatego też wierzę w jej skuteczność. Wiem, jakiej zmiany doświadczyłam i nadal doświadczam, bo celem dla mnie jest droga, którą idziemy przez całe nasze życie wciąż bardziej poznając Siebie i otaczający nas świat. Dzięki pracy nad sobą dziś jestem zdecydowanie bardziej świadomą, uważną i pełną empatii kobietą, otwartą na nowe, piękne choć nieznane.

Moje motto „Świadomość poprzedza zmianę” Robin Sharma 

Pomagam radzić sobie z:

Edukacja:

Opinie o mnie

Previous slide
Next slide