Kamil Wróbel

KAMIL WRÓBEL

Specjalizacja: psycholog oraz psychoterapeuta

O mnie

Mam na imię Kamil, jestem psychologiem (ukończyłem z wyróżnieniem psychologię o specjalności psychologia kliniczna i osobowości). Obecnie podnoszę swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w 4-letnim kursie psychoterapii organizowanym przez Poradnię Zaburzeń Nerwicowych, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałem w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego
i Poradni Leczenia Nerwic w Katowicach oraz Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy, a także w sektorze prywatnym; PUDEO Centrum Psychoterapii w Sosnowcu, Instytut Terapii w Katowicach, Strefa Rozwoju w Katowicach.

Zajmuję się szeroko rozumianym poradnictwem psychologicznym, diagnostyką i terapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży od 14 r. ż.

Zakres udzielanej przeze mnie pomocy w ramach terapii indywidualnej dotyczy: różnego rodzajów kryzysów, stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych, dolegliwości somatycznych wynikających ze stanu psychicznego, problemów w relacjach, problemów emocjonalnych i osobowościowych.

Z wielu nurtów psychoterapii proponuję modalność psychodynamiczną. Jestem zdania, że ważne jest nie tylko ustąpienie zgłaszanych objawów i trudności, ale także zrozumienie swojej psychiczności, dotąd nieświadomych motywów i pragnień. W pracy terapeutycznej ciekawi mnie drugi człowiek, dążę do stworzenia bezpiecznej przestrzeni, pełnej akceptacji, zrozumienia i refleksji. Regularnie uczestniczę w superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Pomagam radzić sobie z:

Edukacja:

Opinie o mnie

Previous slide
Next slide