Anna Jamróz

ANNA JAMRÓZ

Specjalizacja: psychologia kliniczna

O mnie

Jestem psycholożką i rozwijam się obecnie w 4- letniej Szkole Terapii Poznawczo – Behawioralnej, aby móc poszerzyć swoje kompetencje i skutecznie wspierać drugiego człowieka w procesie zmian i osiąganiu celów. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Swoje dotychczasowe kwalifikacje zdobywałam szkoląc się m.in. z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach czy Racjonalnej Terapii Zachowania.

Odkąd pamiętam, mojemu sercu byli bliscy ludzie i ich potrzeby. Jestem pełna wiary w ludzkie dobro i potencjał drugiego człowieka.
Doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobywałam poprzez prowadzenie grup wsparcia oraz prowadząc konsultacje indywidualne. Na swojej dotychczasowej drodze zawodowej spotykałam się zarówno z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi i w późnej dorosłości, co pozwala mi nie tylko zapoznać się z potrzebami osób na różnym etapie swojego życia, ale także zyskać szeroką perspektywę na rozwój człowieka i różnorodność jego doświadczeń.

W pracy z pacjentem ważne jest dla mnie towarzyszenie i wspieranie w procesie zmian. Uważna i pełna empatii postawa wobec innych stanowi dla mnie podstawę relacji z pacjentem.
Jako psycholożka jestem osobą pełną energii, ze świeżą głową gotową do działania, dla której to, co dzieje się „tu i teraz” ma kluczowe znaczenie. W pracy ważne jest dla mnie podążanie za potrzebami drugiej osoby, wspierając jej mocne strony.

Chce pomoc Ci stworzyć przestrzeń, która będzie budująca w radzeniu sobie z wydarzeniami życiowymi, lękiem czy stresem oraz towarzyszącym temu emocjom.

Prywatnie – jestem uśmiechniętą, pełną pasji kobietą, której na drodze życia towarzyszy wyjątkowy partner, bliscy i psi przyjaciel. W życiu poszukuje słońca, dobrego jedzenia i dużej dawki ruchu.

Pomagam radzić sobie z:

Edukacja:

Opinie o mnie

Previous slide
Next slide